O salonie

Salon BeautyClub charakteryzuje się indywidualnym podejściem do każdego klienta. Oferujemy najwyższą jakość usług fryzjerskich, aby spełnić oczekiwania stawiane przez naszych klientów, dbając o ich włosy, a przede wszystkim samopoczucie.

Pracujący u nas ludzie to doświadczeni profesjonaliści w swoim fachu, a przy tym osoby, które zawsze podchodzą do Klienta z cierpliwością i życzliwością.

W swoją prace wkładamy ogromne zaangażowanie bo traktujemy swój zawód jak pasje. Nieustannie wraz z naszym zespołem podnosimy swoje kwalifikacje i rozwijamy swoje umiejętności po przez szkolenia i pokazy w dziedzinie najnowszych trendów strzyżeń, pielęgnacji i koloryzacji włosów najnowszymi produktami renomowanych marek, aby zawsze oferować naszym klientom oryginalne fryzury odpowiadające ich oczekiwaniom.

W naszym salonie znajdą Państwo różnorodne usługi fryzjerskie zarówno dla Pań, jak i Panów. Pracujemy wyłącznie na najlepszych produktach fryzjerskich aby efekt strzyżenia, modelowania oraz pielęgnacji włosów utrzymywał się przez długi czas.

U nas odświeżą Państwo dotychczasową fryzurę lub przejdą całkowitą metamorfozę pod okiem profesjonalistów.

W ofercie naszego salonu fryzjerskiego znajduje się pielęgnacja, strzyżenie, modelowanie oraz upięcia okolicznościowe dla Pań. Nasi specjaliści doskonale dopasują strzyżenie oraz rodzaj pielęgnacji do struktury włosa i kształtu twarzy.

Dostępne w naszym salonie zabiegi pielęgnacyjne dla Pań:

– Olaplex

– kreatynowe prostowanie włosów,

– zabiegi pielęgnacyjne La Biosthetique, Medavita

– botoks

– laminacja włosów

W naszym salonie posiadamy również ofertę dla Panów. Nasi fryzjerzy odpowiednio dobiorą fryzurę do kształtu twarzy oraz charakteru klienta, aby spełnić jego wszelkie oczekiwania. Dzięki doświadczeniu naszych fryzjerów żadne męskie fryzury nie są dla nas wyzwaniem. Zajmiemy się zarówno strzyżeniem krótkich, średnich, jak i długich męskich włosów oraz odsiwianiem włosów.

W naszym salonie oprócz fryzjerstwa oferujemy zabiegi manicure i pedicure, oraz przedłużanie rzęs.

Dla komfortu i bezpieczeństwa naszych klientów w salonie posiadamy klimatyzację oraz autoklaw do sterylizacji narzędzi, a także ogrodzony ogródek z małym placem zabaw dla dzieci.